013-33884573-5 , 09115494055 شنبه تا پنجشنبه 8:00 الی 16:00 گیلان، شهر صنعتی رشت،خیابان صنعت 2 ، خیابان هفتم.
گواهی نامه
استاندارد ملی ایران
بهترین
بهترین در منطقه
آواگستر آسیا(برند آگاس )
تولید کننده لوله های پلی اتیلن کاروگیت
تماس با ما

درباره ما

گروه تولیدی لوله

آزمون‌هایی که بر روی مواد اولیه

 1 – آزمون شاخص جریان (MFI) مذاب  2 – آزمون چگالی( دانسیته) 3- آزمون پایداری( OIT) حرارتی 4 – آزمون تست رطوبت 5 – آزمون پراکنش دوده . ما بدون آزمون و خطا هیچ جنسی را تحویل مشتری نخواهیم داد . 

دریافت و انبار نمودن مواد اولیه

مواد اولیه درهنگام ورود به کارخانه، توسط مسئول کنترل کیفیت نمونه برداری شده ارزیابی می‌شود،  کالا و بارنامه مسئول کنترل کیفیت، آزمون‌های استاندارد را بر روی نمونه برای تعیین تطابق محموله و ارائه گزارش انجام می‌دهد .

تهیه مواد اولیه

 قابل اطمینان بودن تامین کننده و آزمون‌های کنترل کیفیت مواد اولیه و محصولات تهیه شده از آن تایید می‌شود. در صورتی که مواد اولیه کیفیت مورد نظر را دارا باشد سفارش و تهیه آن صورت خواهد گرفت.

آماده سازی مواد اولیه

آماده سازی مواد اولیه با سفارش خرید شروع گشته و با تهیه ی آمیزه و انتقال آن به قیف اکسترود پایان می‌یابد.این مرحله به طور مستقیم به برنامه‌های تولید متصل است. مراحل این فاز عبارتند از سفارش خرید، دریافت، انبار کردن و تهیه آمیزه.

تاریخچه

شرکت تولیدی قطران دریای گیل فعالیت خود را در زمینه های تولید لوله های پلی اتیلن از تیر ماه سال 76 اغاز نموده و با بهره برداری از چهار خط تولید مجهز به سیستم کنترل کیفیت اقدام به تولید انواع لوله های پلی اتیلن از سایز 20 الی 400 میلیمتر در رده های فشاری 4 ، 6 ، 10 و 16 نموده است . 

این شرکت داری پروانه کاربرد علامت استاندارد و تحقیقات صنعتی گیلان و تائید یه معاونت آب و خاک جهاد کشاورزی و نیز طرف قرداد با شرکت بیمه ایران در ارتباط با مسئولیت ناشی از محصولات تولیدی خود می باشد و موفق به دریافت گواهی نامه ISO 9001:2008 تحت لیسانس شرکت دار آلمان ثبت شده در QA TECKNIC در زمینه سیستم مدیریت کیفیت شده است و هم اکنون افتخار می دارد که با ظرفیت تولید سالیانه بالغ بر 5000 تن در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن به درجات عالی نایل گردیده و جزو کار خانه جات برتر استان می باشد .

تولید کننده لوله دوجداره کاروگیت

آواگستر آسیا در تولید لوله دوجداره کاروگیت پس از انجام تحقیقات فراوان و تکیه بر دانش مدیران و واحد تحقیق و توسعه خود توانسته است که با کیفیت‌تر و با عمری طولانی‌تر نسبت دیگر لوله‌های دوجداره کاروگیت در کشور باشد.

موارد قابل توجه در تولید لوله کاروگیت

برای تولید لوله‌های کاروگیت ، ابتدا مواد اولیه ، تحت فرآیند اکستروژن، در اکسترودر و تحت حرارت بالا ذوب می‌شود. در این مرحله تنظیم دمایی بسیار اهمیت دارد زیرا در نواحی دمایی مختلف، نوع محصول و نوع پلی اتیلن متفاوت خواهد بود. 

- تهیه مواد اولیه :

مواد اولیه مورد استفاده در فرآیند تولید، توسط کارکنان در یک تیم عملیاتی به عنوان تولید، تضمین کیفیت و خرید بر اساس مشخصات فنی مواد اولیه، معیارهای مورد نیاز استانداردهای محصول، قابل اطمینان بودن تامین کننده و آزمون‌های کنترل کیفیت مواد اولیه و محصولات تهیه شده از آن تایید می‌شود.

گروه تولیدی قطران دریای گریل در بدو تاسیس با هدف تولید محصولات در چارچوب اصل کیفیت در راستای تکمیل واحد کنترل کیفیت اقدام به تجهیز آزمایشگاه نموده است که با کادری مجرب از ابتدای ورود مواد اولیه به کارخانه تا آخرین مراحل انبار و تحویل کالا کنترل گسترده ای بر فرآیند تولید دارد . 

اولین سیستم جمع آوری فاضلب در سطح کشور با استفاده از محصولات پلی اتیلن حدود سی سال قبل در شهرک اکباتان تهران صورت گرفت و پس از رضایت از محصولات انجام کار ، این سیستم در سایر نقاط کشور استفاده میشود . 

واحد کنترل کیفیت کلیه آزمون ها را بر طبق استاندارد به شماره ISIR 1331  و استاندارد آلمان DIN 8074 به شرح ذیل انجام می دهد .

آزمون محصولات 

 1.     ابعاد 
 2.     نرخ جریان مذاب 
 3.     چگالی 
 4.     پایداری حرارتی 
 5.     درصد دوده 
 6.     مقاومت کششی 
 7.     فشار ترکیدگی 
 8.     فشار هیدرواستاتیک 
 9.     پراکنش دوده
 10.     نشانه گذاری 
 11.     برگشت حرارتی 
 12.     وضعیت ظاهری 

واحد کنترل کیفیت

 • در راستای جلب رضایت مشتری برنامه افزایش ظرفیت های تولیدی و ایجاد محصولات متنوع در دستور کار قرار گرفته است .
 • با توجه به کنترل مستمر مراحل فرآیند تولید در این کارخانه مسئولین جهت ارتقا کیفیت محصولات ، احترام به جایگاه مشتریان از هرگونه پیشنهاد یا انتقال استقبال می نماید .
 • کیفیت محصولات تولیدی از الویت های این کارخانه میباشد و در جهت حفظ و ارتقا کیفیت از جدید ترین اطلاعات علمی روز استفاده میگردد . 
 • متعهد میشویم که ار منابع ملی و انسانی در جهت تحقق اهداف برتر در سطح کشور به بهترین صورت استفاده نمائیم .
 • هیئت مدیره قطران دریای گیل در راستای خدمت به صنعت آب و فاضلب کشور اقدام به احداث کارخانه جدید به نام آواگستر آسیا جهت تولید انواع لوله های پلی اتیلن در قطر های بالاتر از 400 میلیمتر و لوله های پلی اتیلن دو جداره (کاروگیت) نموده است که عرضه و فروش تولیدات خود را تا پایان سال 89 اغاز نموده است . 
هیئت مدیره شرکت قطران دریای گیل

شرکت آواگستر آسیا هیچ نماینده ای در سطح ایران ندارد و فروش محصولات این شرکت تنها از طریق دفتر مرکزی انجام میپذیرد.