013-33884573-5 , 09115494055 شنبه تا پنجشنبه 8:00 الی 16:00 گیلان، شهر صنعتی رشت،خیابان صنعت 2 ، خیابان هفتم.
گواهی نامه
استاندارد ملی ایران
بهترین
بهترین در منطقه
آواگستر آسیا(برند آگاس )
تولید کننده لوله های پلی اتیلن کاروگیت
تماس با ما

قطران دریای گیل

تولید لوله های تک جداره پلی اتیلن

قطران دریای گیل

هیئت مدیره شرکت قطران دریای گیل

قطران دریای گیل فعالیت خود را در زمینه های تولید لوله های پلی اتیلن از تیر ماه سال 76 اغاز نموده و با بهره برداری از چهار خط تولید مجهز به سیستم کنترل کیفیت اقدام به تولید انواع لوله های پلی اتیلن از سایز 20 الی 400 میلیمتر در رده های فشاری 4 ، 6 ، 10 و 16 نموده است . 

این شرکت داری پروانه کاربرد علامت استاندارد و تحقیقات صنعتی گیلان و تائید یه معاونت آب و خاک جهاد کشاورزی و نیز طرف قرداد با شرکت بیمه ایران در ارتباط با مسئولیت ناشی از محصولات تولیدی خود می باشد و موفق به دریافت گواهی نامه ISO 9001:2008 تحت لیسانس شرکت دار آلمان ثبت شده در QA TECKNIC در زمینه سیستم مدیریت کیفیت شده است و هم اکنون افتخار می دارد که با ظرفیت تولید سالیانه بالغ بر 5000 تن در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن به درجات عالی نایل گردیده و جزو کار خانه جات برتر استان می باشد 

واحد کنترل کیفیت

گروه تولیدی قطران دریای گیل در بدو تاسسیس با هدف تولید محصولات در چارچوب اصل کیفیت در راستای تکمیل واحد کنترل کیفیت اقدام به تجهیز آزمایشگاه های نموده است که با کادری مجرب در ابتدای ورود مواد اولیه به کارخانه تا اخرین مراحل انبار و تحویل کالا کنترل گسترده ای بر فرایند تولید دارد دارد .

تهیه مواد اولیه

قابل اطمینان بودن تامین کننده و آزمون‌های کنترل کیفیت مواد اولیه و محصولات تهیه شده از آن تایید می‌شود. در صورتی که مواد اولیه کیفیت مورد نظر را دارا باشد سفارش و تهیه آن صورت خواهد گرفت.

شماره تماس قطران دریای گیل

تلفن 5-0133388453
فکس 33884579 013

اتصالات تزریقی پلی اتیلن
  • در راستای جلب رضایت مشتری برنامه افزایش ظرفیت های تولیدی و ایجاد محصولات متنوع در دستور کار قرار گرفته است .
  • با توجه به کنترل مستمر مراحل فرآیند تولید در این کارخانه مسئولین جهت ارتقا کیفیت محصولات ، احترام به جایگاه مشتریان از هرگونه پیشنهاد یا انتقال استقبال می نماید .
  • کیفیت محصولات تولیدی از الویت های این کارخانه میباشد و در جهت حفظ و ارتقا کیفیت از جدید ترین اطلاعات علمی روز استفاده میگردد . 
  • متعهد میشویم که ار منابع ملی و انسانی در جهت تحقق اهداف برتر در سطح کشور به بهترین صورت استفاده نمائیم .